Dacă eşti pasionat de vânzări şi îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără şi dinamică, noi căutăm coleg(ă)!

Candidatul ideal

Pentru noi contează mult dacă eşti o persoană serioasă, corectă, punctuală şi cu bun simţ.

Ne dorim de la tine să ai abilităţi de comunicare, o atitudine şi o gândire pozitivă, să ai un simţ dezvoltat al esteticului.

Dacă  îţi doreşti mai mult să convingi, decât să te laşi convins, dacă poţi să adaptezi oferta noastră de produse pentru a răspunde cât mai bine dorinţelor clientului, sau poţi să accepţi un refuz fără să te demotivezi,  înseamnă că eşti un candidat potrivit pentru echipa noastră.

Experienţa in domeniu este desigur un avantaj, dar nu este un criteriu determinant în alegerea candidatului.

Descrierea jobului

Vei oferi spre vânzare produsele comercializate în magazin conform politicii companiei;

Vei identifica nevoile clientului şi îi vei oferi informaţii corecte asupra preţului, stocurilor şi/sau a perioadei de livrare a produselor;

Vei completa şi identifica documente specifice de vânzare  avize, facturi etc;

Vei încasa contravaloarea mărfurilor în numerar sau cu card bancar, urmărind corectitudinea datelor înscrise pe bonul fiscal sau pe factura fiscală.

Activitatea se desfăşoară în cel mai nou showroom de corpuri de iluminat din Cluj Napoca, Calea Turzii, nr. 239.

Oferim

Cursuri specifice de pregătire, un salariu competitiv raportat la plus valoarea pe care o poţi aduce în cadrul companiei noastre, tichete de masă, bonus din vânzări şi decontarea transportului.

Ştim ce este important pentru tine. În acest sens îţi oferim suportul nostru şi toate resursele necesare atingerii performanţei în vânzări, precum şi a dezvoltării personale.

Poți obține informații suplimentare şi la numărul de telefon 0738 648 906!